Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat İletişim
Evden Eve Nakliyat İletişim

Sorunlu nakliyat değil sorumlu nakliyat yapmak isteyen Yeşilpınar evden eve nakliyat, bu yolda elinden gelen tüm çabayı harcamaktadır. Bu hassasiyetimiz personel seçiminden başlayarak, son noktaya kadar devam etmektedir.

Şirket içi eğitimlerde, personelin özellikle tüketicinin hakları ve davranış şekli ile ilgili detaylı çalışmalar yapmaktayız. Eğitim çalışmalarımızın ana amacı, personelimizin de yönetim gibi müşteri memnuniyetini hedef olarak görmelerini sağlamaktır.

Müşteri Memnuniyetini Sağlamak

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile personel eğitimi dışında, sigortalı taşımacılık ve tüketiciye uygun ödeme çalışmaları yapılmaktadır. Sigortalı taşımacılık, taşıdığımız malzemenin yüksek değeri göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Sigortalı taşımacılık yapmamızın bir nedeni de Yeşilpınar evden eve nakliyat firması olarak, tüketicinin güvenlik ve güven duyma hakkını kullanmasını sağlamaktır.

Güvenlik ve Güven Duyma Hakkı

1982 Anayasasının 56. maddesinde, 4077 sayılı tüketicinin korunması ile ilgili yasanın getirdiği bir tüketici hakkıdır, güvenlik ve güven duyma hakkı.

Bu hak ile, tüketiciye sunulan hizmetin tüketicinin hayatını ve sağlığını normal şartlar altında tehlikeye düşürmeyecek şekilde güvenilir ve kaliteli olması hususu kabul edilir.

Yasanın bize emrettiği şekilde tüketicinin ve eşyalarının güvenliğini ve güven duyma hakkını kendisine teslim ediyoruz. Nakliye sırasında kullanılan araçlarımız, kullandığımız koli ve paketleme gereçleri tamamen tüketiciyi korumaya yönelik olarak seçilmekte, Yeşilpınar evden eve nakliyat olarak tüketicinin ve eşyalarının güvende olmalarını ve güven duyma hakkını kullanmalarını sağlıyoruz.