Hakkımızda

[vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Emsar Nakliyat, 2006 yılında İstanbul merkezli kurulmuş olan, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını tek çizgide buluşturmayı hedefleyen ve nakliyat sektörüne “Güven Taşır” sloganıyla yeni bir bakış açısı getirmek için hizmet veren bir nakliyat firmasıdır.

Sektörde yılların getirmiş olduğu tecrübe ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışırken, ev taşıma gibi zorlu bir süreci ülke genelinde vermiş olduğumuz hizmetlerle memnuniyet odaklı bir çalışma anlayışına dönüştürmeyi başaran firmamız, bu bağlamda sektörde öncü konumda nitelendirilmeye namzettir.

               Hizmetlerimiz

Servis ağımız, donanımlı araçlarımız, teknolojik ekipman ve alanında uzman teknik personelimiz ile tüm nakliyat işlemlerinizi; dürüst, çalışma ahlakı, senkronizasyon ve üst seviye güvenlik önlemleri ile taşıyoruz. Şehir ve ülke bazında vermiş olduğumuz hizmetleri:

  • Evden eve nakliyat hizmetleri
  • Ofis ve Büro Nakliyatı
  • Asansörlü evden eve nakliyat
  • Şehiriçi evden eve nakliyat
  • Şehirlerarası evden eve nakliyat şeklinde sıralayabiliriz.

Firma Politikamız

Emsar Nakliyat, hizmetin kalitesini artıracak her türlü teknolojik ve sektörel gelişmeyi yakından takip ederek, müşterilerinin istek ve beklentilerine hitap edecek hizmet anlayışını amaç edinmiştir. Güven, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı çerçevesinde şekillendirdiğimiz firma politikamızla tüm nakliyat işlerinizi Güven ile Taşımaya hazırız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

2 thoughts on “Hakkımızda

  1. Başakşehir evden eve nakliyat firması ile evimi taşıdım. Taşıma işlerinde hızlı ve güvenilir bir firmadır. İşlrini özenle yapmaktadırlar. Tavsiye ederim.
    Selahattin bey ve ekibi çok iyi insanlar.
    Buradan bir kez daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir